درباره تمرکز

این کتاب، یعنی “تمرکز”، توسط صاحب سایت “عادات یک ذن” http://zenhabits.net و http://mnmlist.com، آقای لئو بابوتا نوشته شده است. کتاب به‌صورت عمومی، آنلاین، در قطعات کوچک با فیدبکهایی از خوانندگان در خلال نوشتن آن‌ها تکمیل شده است. بدون این کمک و همدلی خوانندگان بی‌شک این اثر آن ارزشی را که باید نمی‌داشت.

تقدیم به …

این کتاب به پدربزرگم، جو مورفی، که زندگی‌اش الهام‌بخش من بود و مرگش باعث ایجاد شکافی در زندگی من شد و همچنین به مادربزرگم، ماریان مورفی، که عاشقانه دوستش داشتم و قدرت و مهربانی‌اش همیشه راهنمایم بود، تقدیم می‌شود.

کپی‌رایت نه!

تمام محتوای این کتاب به‌صورت عمومی است. بدین‌وسیله از تمام حقوق مربوط به کپی‌رایت این اثر چشم‌پوشی می‌کنم ازاین‌رو ممکن است در هرجایی بدون اجازه من از آن استفاده یا تغییر داده شود، البته اگر در جریان قرار بگیرم ممنون خواهم شد.

برای روشن‌تر شدن قضیه من اجازه کامل استفاده از هر قسمتی از سایت شامل فصل‌های کتاب من، به هر شکلی که دوست دارید را اعطا می‌کنم.

اگر شما از هر قسمتی که استفاده کردید و اعتبار آن مطلب رو به من ربط بدهید سپاسگزار خواهم بود هرچند که اصلاً مجبور به این کار هم نیستید. اگر خواستید هم می‌توانید کتاب‌های من را بدون هیچ هزینه‌ای با دیگران به اشتراک بگذارید.